Olympiády a soutěže

OKRESNÍ KOLA SOUTĚŽÍ – SVČ Domeček Chomutov  2017/2018

předmětové a umělecké soutěže
kategorie
termín soutěže
místo konání
garant soutěže
Dějepisná olympiáda 16.1.2018   ÚT SVČ Chomutov Lucie Klierová
Soutěž v německém jazyce III.A 29.1.2018  PO Gymnázium Chomutov Lucie Klierová
Olympiáda v českém jazyce I 31.1.2018  ST SKKS Chomutov Lucie Klierová
Olympiáda v českém jazyce II 1.2.2018   ČT SVČ Chomutov Lucie Klierová
Soutěž v anglickém jazyce III.A 7.2.2018  ST SVČ Chomutov Lucie Klierová
Soutěž v německém jazyce I.A, I.B, II.A, II.B 9.2.2018   PÁ GSOŠ Klášterec nad Ohří Lucie Klierová
Soutěž v anglickém jazyce I.A, I.B, II.A, II.B 16.2.2018  PÁ GSOŠ Klášterec nad Ohří Lucie Klierová
Přehlídka dětských recitátorů I.,II.,III.,IV. 24.2.2018  SO SKKS Chomutov Lucie Klierová
Středoškolská odborná činnost A 1.4.2018 Milan Märc
telefonní spojení na garanty soutěží 474 628 535
Přírodovědný klokan ZŠ, SŠ 11.10.2017      ST korespondenční soutěž Alena Petriková
Matematická olympiáda Z 5, Z 9 24.01.2018      ST SVČ Chomutov Alena Petriková
Zeměpisná olympiáda A,B,C,D 20.02.2018      ÚT Gymnázium Kadaň Alena Petriková
Chemická olympiáda D 02.03.2018      PÁ ZŠ Chomutov, Hornická Alena Petriková
Matematický klokan ZŠ, SŠ 16.03.2018      PÁ korespondenční soutěž Alena Petriková
Fyzikální olympiáda E,F 04.04.2018      ST SVČ Chomutov Alena Petriková
Matematická olympiáda Z 6, Z 7, Z 8 17.04.2018      ÚT SVČ Chomutov Alena Petriková
Biologická olympiáda D 12.04.2018      ČT SVČ Chomutov Alena Petriková
Biologická olympiáda C 23.04.2018      PO SVČ Chomutov Alena Petriková
Pythagoriáda 5. –  8. ročník 28.05.2018      PO SVČ Chomutov Alena Petriková
Archimediáda FO – G 17.05.2018      ČT SVČ Chomutov Alena Petriková

 

Regionální dějiny II

Středoškolská odborná činnost

Zeměpisná olympiáda

Pythagoriáda

Fyzikální olympiáda

Biologická olympiáda

Soutěž v programování

Chomutovský skřivánek

Chomutovský kalamář

Odkaz na oficiální stránky chomutovského kalamáře zde. Zde naleznete aktuální informace.