Hudební kroužky – aktualizováno pro ŠR 2019/20

Habětínová Flétna - Po 1700,- pondělí 14.30 - 15.30 A - hudebna
Habětínová Kytara - pondělí 1700,- pondělí 16.30 - 17.30 A - hudebna obsazeno
Habětínová Kytara - úterý 1700,- úterý 16.00 - 17.00 A - hudebna
Habětínová Kytara - čtvrtek 1700,- čtvrtek 14.00 - 15.00 A - hudebna
Habětínová Flétna - Čt 1700,- čtvrtek 15.30 - 16.30 A - hudebna obsazeno
Habětínová Ukulele 1700,- čtvrtek 16.30 - 17.30 A - hudebna
Habětínová Klavír H 1700,- Po-Pá dle dohody A - hudebna
Latináková Klavír L 1700,- Po-Pá dle dohody A - malá hudebna

Jazykové kroužky – aktualizováno pro ŠR 2019/20

Vonaká Angličtina 1. + 2. tř. začátečníci 1700,- pondělí 14.00 - 14.45 A - jazyky obsazeno
Vonaká Angličtina 3. + 4. tř. 1700,- pondělí 15.00 - 15.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 4. + 5. tř. 1700,- úterý 14.00 - 14.45 A - jazyky obsazeno
Vonaká Angličtina 2. + 3. tř. 1700,- úterý 15.00 - 15.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 6. + 7. tř. 1700,- úterý 16.00 - 16.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 3. + 4. tř. 1700,- pátek 14.00 - 14.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 1.tř - loňská skupina 1700,- pátek 15,00 - 15,45 A - jazyky
Císařová Francouzština 1700,- středa 16,30 - 17,15 A - jazyky
Císařová Francouzština pro nejmenší 1700,- středa 15,30 - 16,15 A - jazyky

Počítačové kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Merta Digivideo 1700,- pondělí 14.00 - 15.30 B - učebna PC
Merta Webdesign 1700,- pondělí 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta Kutil - Robotika 1 1700,- úterý 16.00 - 18.00 B - učebna PC obsazeno
Dyršmíd Youtube News 1700,- úterý 16.30 - 18.00 B - Herna šachy
Merta Kutil Robotika 2 1700,- středa 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta PC Grafika 1700,- čtvrtek 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta Kutil - Robotika 3 1700,- pátek 14.00 - 16.00 B - učebna PC

Předškoláci a rodiče s dětmi – aktualizováno na ŠR 2019/20

Klierová Cvičínek 1700,- pondělí 16,00 -17,00 B - sportovní sál
Dyršmíd Sporťáček mini po 1700,- pondělí 15,00 - 16,00 B - Cvičební sál
Vonakáá Cvičínek R+D 30,- úterý 10.00 - 11.00 C - tělocvična
Dyršmíd Sporťáček - mini út. 1700,- úterý 15,00 - 16,00 B - Cvičební sál
Košťálová Taneční školička 1700,- středa 14,15 - 15,15 A - Zrcadlový sál
Klierová Cvičínek R+D 30,- čtvrtek 10.00 - 11.00 Budova B

Technické kroužky – aktualizované na ŠR 2019/20

Merta Kutil - Elektronika 1700,- úterý 14,00-15,00 B - klubovna plastikových modelářů
Klejner Malý technik 1700,- úterý 15,00-16,00 B - klubovna plastikových modelářů
Merta Plastikoví modeláři 1 1700,- středa 14,00-15,30 B - klubovna plastikových modelářů
Vondrášek Železniční modeláři 1700,- středa 15,00 - 16,00 B - klubovna železničních modelářů
Tichý Plastikoví modeláři 2 1700,- čtvrtek 16,00-18,00 B - klubovna plastikových modelářů
Merta Kutil - Polytechnika 1700,- čtvrtek 14,00-15,30 B - polytechnická klubovna obsazeno

Přírodovědné kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Petriková Chovatelský - Po1 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 A - zvířátka obsazeno
Petriková Chovatelský - Po2 1700,- pondělí 15,30 - 16,30 A - zvířátka obsazeno
Alexander Teraristika - Po 1700,- pondělí 16,00 - 17,00 A - teraristika
Petriková Chovatelský - Út 1700,- úterý 13,30 - 14,30 A - zvířátka
Petriková Chovatelský kroužek Út - 1. třída 1700,- úterý 15,30 - 16,30 A - zvířátka
Umlauf Teraristika - St 1700,- středa 16,00 - 17,00 A - teraristika
Petriková Chovatelský Čt 1 1700,- čtvrtek 13,30 - 14,30 A - zvířátka
Petriková Chovatelský - Čt 2 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 A - zvířátka obsazeno
Schánil Rybářský 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 A - přírodověda
Petriková Chovatelský - Pá pokročilí 1700,- pátek 15,30 - 17,00 A - zvířátka

Rukodělné a výtvarné kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Dvořáková Keramika po1 1900,- pondělí 13,00 - 15,45 B - keramika
Latináková Výtvarníci 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - atelier
Latináková Paličkování 1 1900,- pondělí 15,30 - 18,00 B - klubovna řemesel
Vonaká Pletení z pedigu 2200,- pondělí 16,15 - 19,00 B - atelier
Dvořáková Keramika po2 1900,- pondělí 16,00 - 17,00 B - keramika
Latináková Paličkování 2 1900,- úterý 9,00 - 11,30 B - klubovna řemesel
Dvořáková Šikula 1700,- úterý 15,00 - 17,00 B - keramika
Latináková Paličkování 3 1900,- úterý 15,30 - 18,00 B - klubovna řemesel
Vonaká plstění, korálky a náramky 1700,- středa 14,00 - 15,30 B - Herna řemesla
Petriková Aranžování květin - začátečníci 1700,- středa 14,00 - 15,30 A - přírodověda
Dvořáková Keramika st 1900,- středa 14,30 - 16,30 B - keramika
Petriková Aranžování květin 1700,- středa 15,30 - 17,30 A - přírodověda
Vonaká Fimování 1700,- středa 15,45 - 17,15 B - klubovna řemesel
Dvořáková Keramika st večerní 2400,- středa 17,00 - 20,00 B - keramika
Dvořáková Keramika čt 1 1900,- čtvrtek 13,00 - 17,00 B - keramika
Vonaká Švadlenka 1700,- čtvrtek 14,00 - 15,30 B - klubovna řemesel
Vonaká Pell Mell 1700,- čtvrtek 15,45 - 17,45 B - klubovna řemesel

Taneční kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Klierová Kondidance 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - sportovní sál obsazeno
Košťálová POI Dance začátečníci 1700,- pondělí 14,40 - 16,00 A - zrcadlový sál obsazeno
Klierová Zumba fit 30,- / hod pondělí 17,00 - 18,00 Budova B
Košťálová Lets Dance 2 1700,- úterý 15,15 - 17,15 A - zrcadlový sál obsazeno
Košťálová Lets Dance 1 1700,- středa 15,30 - 17,00 A - zrcadlový sál obsazeno
Klierová Mini Zumba fit 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 B - sportovní sál
Košťálová POI Dance - pokročilí 1700,- čtvrtek 15,15 - 17,15 A - zrcadlový sál obsazeno
Klierová Zumba fit 30,- / hod čtvrtek 17,00 - 18,00 Budova B
Klierová Aerobic/Stepaerobic 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 B - sportovní sál

Sportovní kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Klierová Nerfáci 1700,- pondělí 15,00 - 16,00 C - tělocvična
Klierová Trampolíny 1700,- čtvrtek 14,00 - 15,00 B - sportovní sál
Klierová Cvičení pro ženy 30/hod. čtvrtek 9,00 - 10,00 Budova B
Klejner Florball 1. - 2. třída 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 3. - 5. třída 1700,- úterý 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 4. - 6. třída 1700,- čtvrtek 14,00 -15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 5. - 7. tř. st 1700,- středa 15,00 - 16,00 B - Tělocvična
Klejner Florball 7. - 9. třída 1700,- pondělí 17,00 - 18,00 C - tělocvična
Klejner Šerm začátečníci II. 1700,- pondělí 15,00 - 16,00 B - Velký sál
Klejner Šerm - Po 1700,- pondělí 16,00 - 17,00 C - tělocvična
Klejner Šerm - Út 1700,- úterý 16,00 - 18,00 C - tělocvična
Klejner Šerm - Pá 0,- pátek 14,00 - 16,00 C - tělocvična
Klejner Sálová kopaná 1. - 5. tř. st 1700,- středa 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Klejner Sálová kopaná 6. - 9. tř. čt 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 C - Tělocvična
Dyršmíd Šerm - St 1700,- středa 16,15 - 18,15 C - tělocvična
Dyršmíd Šerm - kondiční trénink 0,- čtvrtek 15,00 - 16,00 C - Posilovna
Dyršmíd Šerm - přípravka 1700,- čtvrtek 14,00 -15,00 B - Velký sál
Dyršmíd Sporťáček Po 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - Velký sál obsazeno
Dyršmíd Sporťák Út. 1700,- úterý 14,00 - 15,00 B - Velký sál
Dyršmíd Sportovka Písečná 1000,- středa 15,00 -16,00 ZŠ Písečná
Dyršmíd Florbal Zahradní 1000,- pondělí 16,30 - 17,30 ZŠ Zahradní
Dyršmíd Sportovka Zahradní 1000,- pondělí 17,30 - 18,30 ZŠ Zahradní
Merta Stolní tenis 1 - začátečníci 1700,- pátek 16,15 - 17,00 C - tělocvična
Merta Stolní tenis 2 - pokročilí 1700 pátek 17,00 - 17,50 C - tělocvična
Malarik Badminton - mladší 1700,- úterý 15,00-16,00 C - tělocvična
Malarik Badminton - starší 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 C - tělocvična
Malarik Volejbal 1700,- čtvrtek 17,00 - 19,00 C - tělocvična
Kalužný Šachy 1700,- středa 15,30 - 17,00 B - šachová klubovna
Turek Bujinkan 1700,- pondělí 17,00 - 18,30 C - kryt
Janovský Aikido 1900,- pondělí, středa, pátek 19,00 -21,00 C - kryt
Janovský Aikido čtvrtek 19,00 - 21,00 C - kryt

Ostatní kroužky – aktualizováno na ŠR 2019/20

Košťálová Dramaťáček - začátečníci 1700,- pátek 14,30 - 16,00 B - herna
Latináková Kuchtíci st 1700,- středa 15,00 - 17,00 B - kuchyňka obsazeno
Latináková Kuchtíci Pá 1700,- pátek 14,00 - 16,00 B - kuchyňka obsazeno
Košťálová Dramaťák - pokročilí 1700,- pondělí 16,15 - 17,45 B -herna