Hudební kroužky

Habětínová Klavír H 1700,- Po-Pá dle dohody A - hudebna
Latináková Klavír L 1700,- Po-Pá dle dohody A - malá hudebna
Habětínová Flétna - Po 1700,- pondělí 15.30 - 16.30 A - hudebna
Habětínová Kytara - pondělí 1700,- pondělí 16.30 - 17.30 A - hudebna
Habětínová Flétna - Út 1700,- úterý 13.30 - 14.30 A - hudebna
Habětínová Kytara - úterý 1700,- úterý 16.00 - 17.00 A - malá hudebna
Křítková Sólový zpěv 1700,- středa 13.00 - 18.00 A - hudebna
Habětínová Flétna - Čt 1700,- čtvrtek 15.30 - 16.30 A - hudebna
Habětínová Kytara - čtvrtek 1700,- čtvrtek 14.00 - 15.00 A - hudebna
Habětínová Ukulele 1700,- čtvrtek 16.30 - 17.30 A - hudebna

Jazykové kroužky

Vonaká Angličtina 5. + 6. tř. 1700,- pondělí 14.00 - 14.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 3. + 4. tř. 1700,- pondělí 15.00 - 15.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 4. + 5. tř. 1700,- úterý 14.00 - 14.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 1. + 2. tř. 1700,- úterý 15.00 - 15.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 6. + 7. tř. 1700,- úterý 16.00 - 16.45 A - jazyky
Vonaká Angličtina 3. + 4. tř. 1700,- pátek 14.00 - 14.45 A - jazyky
Klierová Ruština 1700,- pátek 14.00 - 14.45 A - hudebna
Vonaká Angličtina předškoláci + 1. tř. 1700,- pátek 15,00 - 15,45 A - jazyky

Počítačové kroužky

Merta Digivideo 1700,- pondělí 14.00 - 15.30 B - učebna PC
Merta Webdesign 1700,- pondělí 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Košťálová Domečkovští youtubeři 1700,- pondělí 16.30 - 18.00 B - Herna předškoláci
Merta Kutil - Robotika 1 1700,- úterý 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta Kutil Robotika 2 1700,- středa 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta PC Grafika 1700,- čtvrtek 16.00 - 18.00 B - učebna PC
Merta Kutil - Robotika 3 1700,- pátek 14.00 - 16.00 B - učebna PC

Předškoláci a rodiče s dětmi

Klierová Cvičínek - jogínek 1700,- pondělí 16,00 -17,00 B - sportovní sál
Klierová Cvičínek 1700,- pondělí 17.00 - 17.55 B - sportovní sál obsazeno
Klierová Cvičínek R+D 30,- úterý 10.00 - 11.00 C - tělocvična
Klierová Cvičínek R+D 30,- čtvrtek 10.00 - 11.00 C - tělocvična
Klierová Mimísek (děti od 6 měsíců) 30,- pátek 9.00 - 9.45 B - Cvičební sál
Dyršmíd Sporťáček - mini 1700,- středa 15,00 - 16,00 B - Cvičební sál
Košťálová Dramaťáček - předškoláci 1700,- úterý 14,30 - 15,30 B -herna
Märc Dílnička 1700,- středa 16,00 - 17,00

Technické kroužky

Merta Kutil - Elektronika 1700,- úterý 14,00-15,00 B - klubovna plastikových modelářů
Klejner Malý technik 1700,- úterý 15,00-16,00 B - klubovna plastikových modelářů
Merta Plastikoví modeláři 1 1700,- středa 14,00-15,30 B - klubovna plastikových modelářů
Vondrášek Železniční modeláři 1700,- středa 15,00 - 16,00 B - klubovna železničních modelářů
Tichý Plastikoví modeláři 3 1700,- středa 16,00-18,00 B - klubovna plastikových modelářů
Merta Plastikoví modeláři 2 1700,- čtvrtek 14,00-15,30 B - klubovna plastikových modelářů
Pražák Dráhoví modeláři 1700,- čtvrtek 16,00-17,30 B - autodráha

Přírodovědné kroužky

Petriková Chovatelský - Po1 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 A - zvířátka
Petriková Chovatelský - Po2 1700,- pondělí 15,30 - 16,30 A - zvířátka
Alexander Teraristika - Po 1700,- pondělí 16,00 - 17,00 A - teraristika
Petriková Chovatelský - Út 1700,- úterý 13,30 - 14,30 A - zvířátka
Petriková Přírodovědná přípravka - MŠ 1700,- úterý 15,30 - 16,30 A - zvířátka
Petriková Chovatelský - St 1700,- středa 13,30 - 14,30 A - zvířátka
Umlauf Teraristika - St 1700,- středa 16,00 - 17,00 A - teraristika
Petriková Chovatelský - Čt 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 A - zvířátka
Schánil Rybářský 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 A - přírodověda
Petriková Chovatelský - Pá 1700,- pátek 15,00 - 17,00 A - zvířátka

Rukodělné a výtvarné kroužky

Latináková Výtvarníci 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - atelier
Latináková Paličkování 1 1700,- pondělí 15,30 - 18,00 B - klubovna řemesel
Latináková Paličkování 2 1700,- úterý 9,00 - 11,30 B - klubovna řemesel
Latináková Paličkování 3 1700,- úterý 15,30 - 18,00 B - klubovna řemesel
Dvořáková Keramika po1 1900,- pondělí 13,00 - 15,45 B - keramika
Dvořáková Keramika po2 1900,- pondělí 16,00 - 17,00 B - keramika
Dvořáková Keramika st 1900,- středa 14,30 - 16,30 B - keramika
Dvořáková Keramika st večerní 2400,- středa 17,00 - 20,00 B - keramika
Dvořáková Keramika čt 1 1900,- čtvrtek 13,00 - 17,30 B - keramika
Dvořáková Šikula 1700,- úterý 15,00 - 17,00 B - keramika
Petriková Aranžování květin 1700,- středa 15,30 - 17,30 A - přírodověda
Vonaká Pletení z pedigu 2200,- pondělí 16,15 - 19,00 B - atelier
Vonaká Šperkování 1700,- středa 14,00-15,30 B - klubovna řemesel
Vonaká Fimování 1700,- středa 15,45 - 17,15 B - klubovna řemesel
Vonaká Švadlenka 1700,- čtvrtek 14,00 - 15,30 B - klubovna řemesel
Vonaká Pell Mell 1700,- čtvrtek 15,45 - 17,45 B - klubovna řemesel
Märc Dílnička 1700,- středa 16,00 - 17,00

Taneční kroužky

Klierová Kondidance 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - sportovní sál
Klierová Zumba fit 30,- / hod pondělí 18,00 - 19,00 C - tělocvična
Klierová Zumba fit (hlídání dětí) 30,- / hod + 20,- hlídání středa 10,00 - 11,00 B - sportovní sál
Košťálová Taneční školička 1700,- středa 14,15 - 15,15 A - zrcadlový sál
Košťálová Lets Dance 1 1700,- středa 15,20 - 16,20 A - zrcadlový sál
Košťálová Lets Dance 2 1700,- středa 16,30 - 18,00 A - zrcadlový sál
Macháčková Laso Country tance 40,- /hod. středa 18,00 - 20,00 B - kuchyňka
Klierová Mini Zumba fit 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 B - sportovní sál
Košťálová POI Dance 1700,- čtvrtek 15,00 - 17,00 A - zrcadlový sál
Klierová Aerobic/Stepaerobic 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 B - sportovní sál
Klierová Zumba fit 30,- / hod čtvrtek 17,00 - 18,00 B - taneční sál

Sportovní kroužky

Klierová Cvičínek 1700,- pondělí 17,00 - 17,55 B - sportovní sál obsazeno
Klierová Cvičínek - jogínek 1700,- pondělí 16,00 - 17,00 B - cvičební sál
Klierová Nerfáci 1700,- pondělí 15,00 - 16,00 C - tělocvična
Klierová Cvičínek R+D 30,- úterý 10,00 - 11,00 C - tělocvična
Klierová Cvičínek R+D 30,- čtvrtek 10,00 - 11,00 C - tělocvična
Klierová Trampolíny 1700,- čtvrtek 14,00 - 15,00 B - sportovní sál
Klejner Florball 1. - 2. třída 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 3. - 5. třída 1700,- úterý 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 4. - 7. třída 1700,- čtvrtek 14,00 -15,00 C - tělocvična
Klejner Florball 6. - 9. třída 1700,- čtvrtek 15,00 - 16,00 C - tělocvična
Klejner Šerm začátečníci II. 1700,- pondělí 15,00 - 16,00 B - Velký sál
Klejner Šerm - Po 1700,- pondělí 16,00 - 18,00 C - tělocvična
Klejner Šerm - začátečníci 1700,- středa 15,00 - 16,00 B - Velký sál
Klejner Šerm - Út 1700,- úterý 16,00 - 18,00 C - tělocvična
Dyršmíd Šerm - St 1700,- středa 16,15 - 18,15 C - tělocvična
Dyršmíd Šerm - kondiční trénink 0,- čtvrtek 18,00 - 19,30 C - Posilovna
Klejner Šerm - Pá 0,- pátek 14,00 - 16,00 C - tělocvična
Dyršmíd Šerm - masters 0,- pátek 19,00 - 20,30 C - tělocvična
Klejner Sálová kopaná 1700,- středa 14,00 - 15,00 C - tělocvična
Merta Stolní tenis 1 - začátečníci 1700,- pátek 16,15 - 17,00 C - tělocvična
Merta Stolní tenis 2 - pokročilí 1700 pátek 17,00 - 17,50 C - tělocvična
Malarik Badminton - mladší 1700,- úterý 15,00-16,00 C - tělocvična
Malarik Badminton - starší 1700,- čtvrtek 16,00 - 17,00 C - tělocvična
Malarik Volejbal 1700,- čtvrtek 17,00 - 19,00 C - tělocvična
Kalužný Šachy 1700,- středa 15,30 - 17,00 B - šachová klubovna
Turek Bujinkan 1700,- pondělí 17,00 - 18,00 C - kryt
Janovský Aikido 1700,- pondělí, středa, pátek 19,00 -21,00 C - kryt
Janovský Aikido 1700,- čtvrtek 19,00 - 21,00 C - kryt
Märc Florbal - elévové 1700,- C - tělocvična
Bocian Florbal - přípravkaFBC 1700,-
Bocian Florbal - mladší žáci FbC 1700,-
Bocian Florbal - starší žáci FbC 1700,-
Dyršmíd Sporťáček Po 1700,- pondělí 14,00 - 15,00 B - Velký sál
Dyršmíd Sporťáček St. 1700,- středa 14,00 - 15,00 B - Velký sál
Dyršmíd Sporťáček mini 1700,- středa 15,00 - 16,00 C - cvičební sál
Dyršmíd Sporťák Út. 1700,- úterý 14,00 - 15,00 B - Velký sál
Klierová Cvičení pro seniorky Čt 30,- čtvrtek 9,00 - 10,00 B - cvičební sál
Klierová Cvičení pro seniorky Út 30,- úterý 9,00 - 10,00 B - cvičební sál

Ostatní kroužky

Košťálová Dramaťák - začátečníci 1700,- pondělík 14,15 - 16,15 B - herna
Košťálová Dramaťák - pokročilí 1700,- úterý 16,00 - 18,00 B -herna
Latináková Kuchtíci st 1700,- středa 15,00 - 17,00 B - kuchyňka
Latináková Kuchtíci Pá 1700,- pátek 14,00 - 16,00 B - kuchyňka